Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Android: Mi lehet az oka...

Android: Mi lehet az oka annak, hogy az equalizer alkalmazások nem működnek a telefonomon?

Figyelt kérdés

Van egy equalizer alkalmazás, amit sokáig használtam, és időnként nem működik. Most sem az alkalmazás újraindítása, sem a telefon újraindítása nem használt (régebben is volt ilyen). A hangerőt fel-le tudom venni, de a 60, 230, 910 HZ, valamint a 3,6 és 14 KHZ-re akármit is állítok be, nem változik semmit sem a hang.

Több alkalmazást is letöltöttem most és egyiknél sem működtek ezek, csak a hangok.

(Az alkalmazások kompatibilisek a készülékemmel (Huawei P8 Lite) és megfelelnek a rendszer követelményeknek.)

És természetesen nem lehet az magyarázat, hogy régi a telefonom, mert mint írtam egy ilyen alkalmazás sokáig (kisebb-nagyobb megszakításokkal, de) működött.



márc. 8. 15:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként hangszínszabályzásnak hívják ezt a "60, 230, 910 HZ, valamint a 3,6 és 14 KHZ"-et?
márc. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!