Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black Veil Brides dobosának...

A Black Veil Brides dobosának a felesége Dósa Fanni?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem instán a nő képeit, feltűnt, hogy nagyon hasonlít Dósa Fannira. Van még valaki, aki egyetért velem, vagy ez csak véletlen lehet?
márc. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"CC met his new partner, Alexandra Capriola, in April 2022. They got married in Vegas on October 22nd, 2022 and are happily together today. "

[link]

márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam én is :D A csaj nevét is tudom. De tisztára úgy néz ki mint a Fanny. Ha tényleg olyan gazdag a csaj, mint állította, simán nevet is változtathatott, és elköltözhetett akárhová. Végtére is teljesen eltűnt a térképről.
márc. 11. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz is lehetne, ha Alexandra Capriola nem rendelkezne önálló és visszakövethető életrajzzal. Dósa 15 évesen magyar netceleb volt, miközben Alexandra már több filmben is szerepelt. Ütköznek az idővonalak.
márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerestem azt a két darab filmet, de alig van róluk valami kis infó, pedig megnéztem volna. Azt sem értem, ha Capriola a neve, miért Kyle vezetéknévvel volt fent - ezt időközben megváltoztatta Mora vezetéknévre -.
márc. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!