Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen húrt használjak??

Milyen húrt használjak??

Figyelt kérdés
Van egy klasszikus gitárom, amit minden nap használok és gyakorlok rajta napi szinten 1-2 órát. A kérdésem oka az hogy az E6, A5 illetve a D4 állandóan berozsdásodik 1-2 hét után. Amikor megvettem nem rozsdásodott és ugyanannyit használom + ugyan úgy is tárolom. Jelenleg egy savarez cantiga creation nylon húrt használok és használtam. Nem érzem egy annyira rossz minősségű húrnak de túl jónak sem. Itt az oldalon láttam hogy az Elixír húr jó lehet. Neketek mi a véleményetek illetve ti milyet ajánlanátok és miért?

#gitár #rozsda #gitárhúr #Nylongitárhúr #Savarez #Húrválasztás
márc. 27. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Nektek van/volt ilyen gondotok
Nektek nem volt hasonló
7 szavazat
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Elixír, illetve D'addario XT széria és meg is van oldva a gondod. Én ez utóbbit ajánlom.
márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 27. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A Savarez elvileg jó márka (volt), nem lehet hogy párás, nedves helyen tárolod? Fűtőtest/ablak mellett pl.?
márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hannabach 1869 Carbon/Gold HT

Vált be nekem!

márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 nem, amikor megvettem ilyen húr volt rajta és 2 hónapig semmi baja nem volt csak elszaladt az egyik húr és kicseréltem, azóta van ez a probléma.

#4 köszönöm, kipróbálom!

márc. 30. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!