Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Értékelnétek a zenémet?

Értékelnétek a zenémet?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok zene készítés terén, ez egy telefonnal felvett hanganyagból lett készítve, őszinte véleményeket várok!

Mark, 19

[link]



márc. 30. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem azt írja, hogy a videó nem áll rendelkezésre
márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Zene: az alap számomra marha idegesítő volt, mert egyfolytában ment a háttérben egy borzasztó szinti dallam. Ha az nem lenne, akkor full szuper lenne.

Szöveg: igazából semmivel sem rosszabb, mint a popzenék többsége. Sőt, a mostanában felkapott, semmitmondó magyar trashzenék szövegenél objektíven jobb, hiszen ez szól valamiről, van egy témája, nem csak rímpárok vannak egymás után dobálva.

Összegzés: nekem alapvetően tetszett, csak az egyediséget hiányoltam belőle. Tudom, hogy a rap/trap zenék abszolút nem az egyediségről szólnak, de szerintem megérné picit effelé elmozdulni, mert így sajnos csak egy leszel a tömegben.

márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon nem a műfajom, de a maga nemében - főleg első zeneszámnak - rendben van.

A szinti alap elég jól kezdődik, aztán a végére unalmassá válik. (Idegesítőnek azért nem nevezém.)


A refrén dallama fülbemászó, viszont nagyon túl van tolva az autotune. Nekem inkább az a része zavaró. (Persze lehet, hogy direkt ilyen robotszerű...)


A szöveg meg ugyan sokszor ismétli magát, de legalább szól valamiről. Nagyon remélem, hogy azért nem szó szerint gondolod. :)

márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

A szöveg elég nárcisztikus, és nincs igazából semmi mondanivalója, csak egy érzést leír… Ezzel nem lenne feltétlenül baj, de akkor meg a zene lehetne egyedibb.


A szöveggel az már nagyobb baj, hogy elég toxikus… Gondold ezt át jobban!


Szerintem törekedj egyedibb zenei megoldásokra és először próbálkozz magyar szövegekkel.

Utóbbinál egyszerűbb dolgod lesz, illetve sokkal nagyobb esélyed van arra hogy felkapják.


Amúgy pedig sokkal jobb, mint amire számítottam.

márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez valami zseni. Nekem nagyon tetszett.
ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 - ez nem trap/rap.

nem bántásból írom

ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
#6 Akkor milyen stílus? (Nagyon nem vagyok otthon ilyesmi körökben, őszintén kérdezem.)
ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Pop jellegű.
ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KönyvmolyUraság ***** válasza:
Nekem se nyílik meg.
ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szöveg: Sajnos ez most nem sikerült. Sablon, közhely, túl egyszerű nyelvezet stb...


Zene: Hasonló. Én a magam részéről azt éreztem benne, hogy az alkotó sosem járt zenetanár közelében. Gagyi pop.

tegnap 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!