Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok jó gitáokat írni...

Tudnátok jó gitáokat írni 100-140ezer forint értékig ?

Figyelt kérdés
Rock /metálra szeretném

ápr. 1. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Yamaha Pacifica 112, Squier Affinity Stratocaster HSS.

Ezeket nézném meg elsősorban.

ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi én meg kettőt neztem
ápr. 1. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyik egy ibanez grg121par-kbf
ápr. 1. 16:25
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik egy szinten ibanez Grg221pa-aqb
ápr. 1. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért választanám az Ibanezek valamelyikét, mert ezek superstrat gitárok, amiket direkt metálra készítettek. Ha teljesen biztos vagy abban, hogy csak ilyesmi műfajban tevékenykednél, akkor érdemes lehet ebbe az irányba elmozdulni, hiszen valószínűleg sosem használnád ki igazán egy klasszikus strato minden lehetőségét, talán még hátrány is lenne. Helyette kapsz egy két humbis gitárt, ami nem fog zúgni durva torzításnál sem. Pluszban érdemes tudni, hogy a metálra legalkalmasabb hangszedők is majdnem mind humbuckerek, vagyis egy esetleges hangszedő upgrade esetén is előnyös a HH kiosztás.
ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
ápr. 1. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Thomann en néz szét, állítsd be hogy a legolcsóbbak legyenek elől. Én Harley Benton márkából választanék
ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!