Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről azólhatnak ezek a zenék?:

Miről azólhatnak ezek a zenék?:

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ápr. 3. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*szólhatnak
ápr. 3. 13:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudod hogy kell megkeresni egy szám szövegét Google-val?


Beírod az előadő nevét és a szám címét és hogy lyrics (= szöveg angol nyelven) és kidobja. Gondolom nem tudsz angolul, szóval szépen bemásolod Google translate-ba.


Ha korábban nem tiltottad le, akkor automatikusan felajánl a szöveg alatt egy fordító gombot az általad használt nyelvre (Chrome-ban, más böngészőben nem tudom).


Tehát az első szám esetében, beírod, hogy:

jeff scott soto holding on lyrics


Az első találat a szöveg angolul, a végén ott a gombocska, amivel magyarra tudod fordítani:

[link]

ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De tudom, de nem fordít sokszor értelmesen.
ápr. 5. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert ez egy dalszöveg, és bár én folyékonyan beszélek angolul azért kapásból nem tudnám jól lefordítani, hogy jól visszaadja minden részletét, csak kb., mert tele van szlenggel, rövidítésekkel stb.


Tessék gyakorolni az angolt, egy-egy bénán lefordított mondatra rákeresni stb. :)

ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!