Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az,hogy mindig...

Miért van az,hogy mindig jenniere gondolok? Többi lent

Figyelt kérdés

Pedig nem is ő a kedvencem hanem Lisa!!

És jobban szeretem is Lisát csak mindig Jenniere gondolok Jennie-s videókat nézek

Meg pl.: olvasók egy könyvet és mindig ha egy lány a főszereplők Jenniet képzelem el meg pl és eddig shippeltem valakit Lisával (lényegtelen kivel) és most valamiért úgy érzem hogy Jennie-hez jobban illik de még van csomó dolog...


Ez miért van?

Amúgy lány vagyok és nem vagyok szerelmes belé nyilván.

Mindig azt hiszem hogy úgymond "megcsalom Lisát"mert nem nézek vele kapcsolatos dolgokat pedig Lisa miatt lett a kedvenc számom a 27 a kedvenc színem a sárga a kedvenc évszakom a tavasz stb....

De azért van mikor Nézek Lisával kapcsolatos videókat is vagy tudjátok de nem olyan sokszor mint pl Jennieset



ápr. 3. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Csak azert hogy kerdezhess valamit.
ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ismerős , én a stray kids-el vagyok így hogy Han a kedvencem de mindig Félix nevét mondom ki 😅
máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem kedvencnek mondjak
tegnapelőtt 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!