Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted ki a világ valaha...

Szerinted ki a világ valaha élt legjobb gitárosa?

Figyelt kérdés
sztem én

ápr. 12. 00:42
1 2
 1/20 Lucifer-666 ***** válasza:
42%
Sátán
ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Tátrai Tibor
ápr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
0%
Sztem Lucifer.
ápr. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Hendrix. Egy személyben nagyobbat tolt a rockzene szekerén, mint bárki más.
ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

hát pl egyik a Slash mert a Michael Jacksonnak a koncertjén is ő adta az aláfestést. Asszem. (Pl egyik Beat it élőben tudom, hogy ő volt) MJ meg maximalista volt, szal legjobbakkal gondolt talán együtt dolgozni.


Amúgy nem tudom,hogy van-e ilyen "All of time legjobb", mert pl lehet,hogy ez olyan terület,ahol sokan egyformán a legjobbak, ahol már a legjobbak annyira mind hibátlanul jók; hogy nem is lehet,és nem is kell közöttük különbséget tenni, csomóan annyira profik egyöntetűen.


Amúgy én nem értek a gitárokhoz, nem is nagyon hallgatok minden műfajt, pl szoktam metált,de ritkán (keveset ismerek bandát is,kevés a rálátásom), és pop-ból se tudom mindegyiknek a nevét, hogy "ő a gitáros névszerint", hanem csomó bandának csak a nevét tudom, pl Aerosmith, és nem tudom az előadók neveit egyénenként benne. Nem is szoktam utánanézni, ami jó, azt élvezem.

ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
*mármint ahhoz kevés tudásom van több értelemben is,hogy megállapítsam; meg hogy rábökjek egyre, hogy "Na,ő a legjobb!"
ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Akiket nem is lehet egymástól megkülönböztetni, mert annyira tökéletesen játszanak, azok semmiképp sem a legjobbak, mert nincs egyéniségük. Akár gép is játszhatna helyettük.
ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg nincs is olyan, hogy mindenben a legjobb mert ez szubjektív dolog.

Egy bizonyos szinten már csak másképp tökéletesek.

ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mansour ***** válasza:
100%
Teljesen szubjektív, de nekem Steve Howe, Steve Hackett és Robert Fripp a kedvenceim. Pont amiatt, amit a 8-as írt. Ők abszolút egyéniségek.
ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!