Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi annak a zenének a címe...

Mi annak a zenének a címe amibe olyasmit mondanak hogy " Upping in girl" meg " Bang bang" ? (lehet rosszul írtam) olyan ava maxos hangja van a nőnek benne.

Figyelt kérdés
előre is köszi.
ápr. 12. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Uptown Girl?

Igaz, ez Billy Joel dala, de biztos van női feldolgozása is.

ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 Mentségedre legyen szólva, először (illletve másodszorra is) én is "Uptown girl"-t olvastam és egyből Billy Joel ugrott be. :)
ápr. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 és nekem csak most esett le hogy te nem olvastad félre. Na ennyire van qrva korán. :D
ápr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem Nancy Sinatra, hanem férfi és nő is énekel benne.. a csávo mondja benne hogy Upping in girl, utána hogy bang bang...vagy up in.. (VALAMI) a nő meg utána kezdi el hogy Come on valami.. pontosan nem tudom, elnézést.
ápr. 19. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 van több verziója is,de amire a válaszoló gondolt,az eredetileg nancy sinatrával lett híres
ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!