Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ennyire irányíthatóak...

Tényleg ennyire irányíthatóak a mostani hallgatók?

Figyelt kérdés

Tegnap este kijött Azahriah új lemeze, amin helyet kapott egy metál szám is. Nagyon SOAD-os beütése van, szerintem érdemes meghallgatni. [link]


A lényege a kérdésemnek, hogy van egy Azahriah-fan haverom, aki eddig fennhangon mondogatta, hogy minden metál sz@r, ez csak zaj és hasonlók, erre most kijött ez a dal és tetszik neki. Eddig nem nagyon hittem ebben, de ezek szerint tényleg ennyire befolyásolható manapság egy átlag fiatal hallgató?



ápr. 18. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint EGY haverod mondott valamit, amivel nem értesz egyet és ö a "mostani hallgatók" szerinted.

Másrészt ami szerinted metállos, az másnak nem feltétlen.

Harmadszor egy "metállos beütésü" szám még vélelten sem metáll zene.

ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 "Ezek szerint EGY haverod mondott valamit, amivel nem értesz egyet és ö a "mostani hallgatók" szerinted." - Nem. Egy haveromon konkrétan láttam azt, amit itt is és más oldalakon is írtak az átlagról. Csak eddig nem nagyon hittem benne, mert nem volt személyes példám.
ápr. 18. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én eddig is szerettem a rockot, a metált is, meg azt is amit Azahriah csinál. Mostani hallgatónak számítok? Én irányítható vagyok ha a rockot is meg Azahriah dalait is szeretem? 🤔
ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mansour ***** válasza:
89%
Egyrészt, ez valóban nem metál zene, csak "metálos beütésű". Másrészt, egy ember alapján tényleg nem lehet általánosítani. Viszont, az egy általános jelenség, hogy ha valakinek van egy kedvence, attól hajlamos elfogadni olyan stílusú dolgokat is, amit addig nem kedvelt. És lehet, hogy emiatt a szám miatt lesz majd nyitottabb az adott stílus felé. Ennek semmi köze a befolyásolhatósághoz, egyszerűen így működik a rajongás...
ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
"Ha egy színpadon valaki elkezd okádni, biztosan találsz olyat, aki erre azt mondja: Művészet!"
ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez metal hihettek nekem, van benne bőven nu-metal elem. Metalon nőttem fel, Azariah zenét nem szeretem de ezt aláírom magához képest jó lett.


A kérdésre válaszolva azért nem népszerű manapság a metal, mert nincs is a mainstream-ben ilyen stílusú banda. Az utolsó ilyen album az Evanescence Fallen volt, az is már elhagyta a 20 évet.

A műfaj megmaradt azoknak, akik erre igényt tartanak, a rádiós zenehallgatóknál pedig teljesen eltűnt.

Pedig az MTV-n ment Linkin Park, Alice in Chains, Evanescence, Papa Roach stb.


#4.

Akkor érdekelne tőled mi a metal.

Ilyen alapon a Therion, a Sun O))), meg mondjuk a Disturbed sem metal...

ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen úgy köpködnek más stílusra, hogy egyáltalán nem is ismernek semmit sem.
ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mansour ***** válasza:
0%
Jó, akkor legyen metál, nekem belefér...
ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Arab metál
ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekes hogy ilyen nagy lett a megtekintés rajta.

Jó kis NPC ezek

ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!