Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rengeteg híres zenész ír...

Rengeteg híres zenész ír népszerű zenéket az exeiről. Miért csak Taylor Swiftnek róják fel ezt?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Mert Taylor nem botránykeltő, úgyhogy másba nem tudnak belekötni.
ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 húú ez amúgy logikus:D

én pl Miley-ra gondoltam... most nyert Grammyt a Flowersel, előtte nagy slágere volt a Wrecking ball (mind a kettő zseniális szám), de nála valahogy soha nem hozták fel ezt:D

ápr. 20. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát igen, mert Miley-nak pl. nagyon sok “botránya” volt, amin lehetett csámcsogni. Amikor kilépett a tinisztár szerepből, elkezdett látványosan feketébe öltözni (Can’t Be Tamed), aztán egyre lengébben öltözni (Who Owns My Heart) stb. - akkoriban állandóan ettől volt hangos a sajtó, hogy Miley mennyire “bevadult”. A Wrecking Ball klippel kapcsolatban is arról beszélt mindenki, hogy alulöltözötten nyalogatta azt a kalapácsot, az senkit nem érdekelt, hogy az exéről énekel. Persze mivel amúgy iszonyú tehetséges, egy idő után muszáj volt ezt elismerni, úgyhogy a Flowersre már kapott egy grammyt (és addigra már pont újra “lenyugodott”, úgyhogy most megint szabad rajongani érte).

Taylor sose volt ilyen botránykeltő, úgyhogy nyilván sok ember csőrét böki, hogy sikeres és még csak szidni se lehet semmiért.

(Egyébként én mindkettőjüket szeretem.)

ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen jogos, amiket leírsz! Kalandos élete volt Miley-nak:D ráadásul azzal a bizonyos exével is elég bonyi dolgok voltak. Taylornak csak "sok" fiúja volt, de egy nem híres fiatal nőt emiatt lehet nem szólnának meg... Na mindegy.

Én is szeretem mindkettőjüket, nagyon tehetségesek és jó számaik vannak. (És nem mind exekről szól:D)

Most láttam egy elég fura cikket Taylorról a 444en, egyszerűen nem értem a kommentszekcióbeli kifakadásokat:'D

ápr. 20. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ápr. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
76%
teljesen off, de úgy olvastam, hogy "Rengeteg híres zenész ír népszerű zenéket az excelről" és a szívemhez kaptam, hogy a pop ipart is bekebelezte ez a zöld szörny, pedig igyekszünk az iroda falain belül tartani :D
ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 xddd
ápr. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!