Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop ajánlások?

K-pop ajánlások?

Figyelt kérdés
Körülbelül decemberben (4hónapja) kezdtem el megint k-popot hallgatni (néhány éve is hallgattam pár számot de az most mindegy) és eddig Stray Kidst és a BTSt hallgatom/nézem a legtöbbet meg néhány Enhypen és Boynextdoor. Elég tág az ízlésem, de amik eddig bejöttek számok azokat leírom egy (leszűkített) listába: Maniac(skz), Cover me(skz), Cheese(skz), Fri(end)s(bts-v), Haegeum(bts-suga) Danger(bts) Love shot(exo), Bite me(enhypen), Love wins all(iu) Blueming(iu), Loser lover(txt) és még sok más. Milyen dalokat ajánlanátok nekem? Tudom h BTSnek és Stray kidsnek is RENGETEG száma van még, de pont ezért nincs motivációm meghallgatmi az összeset. Előre is köszi a válaszokat

ápr. 23. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Rain a kedvencem, tőle is a La song.
ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

EXO - Tactix, Lotto, Electric Kiss, Love Me Right, What U Do

ATEEZ - HALA HALA, Thanxx, Halazia, Wake Up, Crazy Form

VIXX - Love Me Do

P1Harmony - Jump

Stray Kids - Miroh


(most hirtelen ennyi ugrott be, de írok még, ha eszembe jutnak újak. remélem van köztük olyan, ami tetszik)

ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

IU:Celebrity

Vixx:Chained up

Bts:DNA

Girls'generation: Into the new world, Lion heart

Twice:I can't stop me

ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

(G)I-dle: nxde, tomboy, my bag, lion, queencard

txt: deja vu, back for more, tinnitus

seventeen: super, hot, clap, adore u

ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Everglow: Dun,Dun,Dun, adios, first, bon bon chocolat, slay, pirate, la di di. Ikon:love scenario, killing me, Seventeen: don't wanna cry, hot, rock with you, world, Dreamcatcher: boca, (G)I-dle: oh my god, Aespa.
ápr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bts:Fake love,Dope,DNA,Epiphany(Jin),

Like crazy(Jimin),standing next to you(Jungkook),boy whit luv,boy in luv,idol,dynamite,butter,We are Bulletproof ,save me,I'm Fine,On,No,Mic drop,Run Bts,spring day,Dimple(vocal Line:Jimin,jin,jungkook,V),

Run,Fire,Blood sweat and tears,Home,Make IT right,Mikrokosmos,Not today,Premisson to dance,Life goes on


Ezeket ajánlom a BTS-től


Stray kids: Gods menü,LALALALA,Back door,Miroh,

Venom,Thunderous,case,Time out,Easy,S-class,Christmas ével,Mánia,MEGAVERSE,TOPLINE,

District,Double knot


Ezeket ajánlom a Stray kids-től


Blackpink:összes zenét ajánlom mert K**** jók


Twice:What is love,Fancy,The feels,I CANT STOP ME,TT,Set me free,Pop(Nayeon),Talk that Talk,Likey,Cheer up,Dance the night away


Babymonster:Batter up,SHEESH,Stuck ín the middle


Ennyi zenéjük van


Seventeen:World,Maestro,Hot,

Rock whit you,Left and Right,Dream,Very nice,


Exo:Monster,Love shot,Tempo,Call ME baby,Cream soda,Lottó,Love meg right


Red velvet:összes



+Love me love me(Winner)

+Bboom Bboom(Mamamoo)

+Drama(Aespa)


Stb:rengeteg van még amit nem mondtam

ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Stray kids Maniac*

Ez a hülye telefon kijavítja


+Europhia (Jungkook)

ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Xdinary Heroes-Ghost
ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 a Babymonsternek nem csak annyi zenéje van! Van a Batter Up a debüt daluk, de abból még van egy 7 tagos verzió is, van a Stuck In The Middle, abból van egy 7 tagos és egy 7 tagos, remixes verzió is. Van a Sheesh és a Like That még! Úgyhogy összesen 7 daluk van!
ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi még van egy daluk amit még debüt előtt adtak ki Dream címmel.
tegnapelőtt 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!