Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt aki úgy tervez menni...

Van itt aki úgy tervez menni Ozora fesztiválra, hogy szállást vesz ki mellé a környéken?

Figyelt kérdés

Sok éve járok és úgy érzem komfortosabb lenne ha nem kellene sátrazni, de a baráti társaságom máshogy van ezzel.

25/L



ápr. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tervezem mindig, de túl messze vannak az elérhető szállások, nincs kedvem minden nap annyit vezetni főleg egy hosszú, eseménydús nap után.


Persze lelehet foglalni előre, de jegyet sem veszem meg előre, mert bármikor bármi közbejöhet.


Sok előadó is van, akiket nagyon várok, és felkelek hajnalba, csakhogy megtudjam őket hallgatni.


Ezek azok az indokok, amelyek miatt minden évben nagyrészben a fesztivál helyszínén tartózkodok és alszok.


Maga a sátrazás nagyon izgalmas volt az első pár alkalommal, mostmár inkább a kényelemre, és a minőségi pihenésre törekszem, ezért is alakítom át az autót a fesztivál idejére, majd amikor eljött az alvás ideje, és érzem magamban az erőt, elvonulok vele egy csendesebb helyre. Volt, hogy a fesztivál területét is elhagytam, lefordultam balra a kapu után, majd az első kis faluban egy nyugis, fás területen töltöttem az éjszakát a berendezett autóban. Az mondjuk nagyon jó volt, és jól kitudtam magam pihenni a csendben, viszont gyakran nagyon fáradt vagyok már a napom végére, így nem megyek sehova.


Szóval igen, gondolkodok rajta minden évben amúgy, de sosem jön össze, hogy egy jó szálláson pihenhessek, de amúgy sosem bánom meg, csak a végefelé érzem, hogy lehetnék kicsit kipihentebb is 🙃

ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem pont ez a "nomád" körülmény adja meg a feelingjét az egész fesztiválnak. Erre az 1 hétre kiszakadni a civilizációból és a mókuskerékből, így lesz teljes.
ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak a szlogen :D Nagyon jó a fesztivál, de a pihenés, az pihenés. Ha közvetlen a fesztivál mellett lenne lehetőségem, én pár napot tuti szálláson töltenék, de a fesztiválon tartózkodás is nagyon jó, csak van, hogy már túl sok a folyamatosan meg nem álló hang.
ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden évben így megyek. Viszont már nem kapsz ilyenkor szállást, minden foglalt már.
ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!