Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dopeman miért nem tud már...

Dopeman miért nem tud már olyan jó zenéket csinálni,mint régen?

Figyelt kérdés
Amit az utóbbi években podukál,az kritikán aluli. Sok youtube-ra feltöltött dala van,amin összvisz pár tízezer megtekintés van,ami nagyon kevés egy olyan előadótól,akit ilyen sokan ismernek. A Puzsérnak való nyilvános üzengetése is rohadt szánalmas,de a vicc az,hogy Dope még Puzsér szerint is hatalmas tehetség volt annó és a Fordult a kocka című lemez Robi nagy kedvence volt. Kétségtelen,hogy vannak jó számai,pl az "Az vagyok,aki vagyok,, című dala szerintem nagyon jó! Mi történt vele? Kiégett vagy csak simán "elfogyott,,? Jó,sosem volt egy Kezdet Phiai,Krúbi vagy Funktasztikus színtű tehetség,de annó tényleg tudott ő,ha akart.

ápr. 27. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő az a típusú előadó, akinek egyszer volt egy jó szériája. Hirtelen az Alphaville jutott eszembe példaként, akiknek kijött egy baromi jó debütáló albuma, aztán kb. azóta is abból élnek. Szerintem Dopeman esetében az volt a szitu, hogy jókor volt jó helyen és a jó időben tudott olyasmit adni az embereknek, ami abban a kontextusban jól működött.
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Buddhista lett
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szikszai.B válasza:

Miért, ez a dal nem olyan rossz? Jó, nem az a tipikus Dopeman, de na.


https://www.youtube.com/watch?v=XRXAz0o9AYc

máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!