Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire biztonságos webshopbó...

Mennyire biztonságos webshopból gitárt rendelni?

Figyelt kérdés
A szállítás miatt merült fel bennem a kérdést. Mennyire biztonságos fizikailag? Normálisan becsomagolják és nem fogja "dobálni" a futár? Vegyük úgy, hogy normális helyről rendelném, aminek utánanéztem, szóval nem 0 véleményes noname bolt. De mégis aggódok a szállítás miatt. Szerintetek? Kinek mi a tapasztalata?

ápr. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kockázata még sérülés esetén sem. Sérült csomagolású küldeményt nem veszel át, ha kicsomagolás után észlelsz hibát akkor ott a garanciális javítás vagy az indoklás nélküli elállás.
ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, az elállás ki is ment a fejemből, pedig a 14 nap itt is él. Köszi!
ápr. 29. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Az indoklás nélküli elállással az a gond hogy sérült termékekre nem érvényesíthető.
ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az egy veszélye van hogyha nem cserélik ki a gitárt.
ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat rendeltem már és minden esetben duplán volt dobozolva a gitár, plusz fekete fóliával légmentesen betekerve és még a hangolás is nagyjából a helyén maradt. Egy esetben reklamáltam hogy egy kemény fender gitár tok középen mintha meg lett volna törve alig láthatóan és kiderült hogy nem a szállítás hanem én voltam figyelmetlen mert nem olvastam végig rendelés előtt hogy akciós termékről volt szó amin egy gyártói szépséghiba látható.
máj. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem webshopból és korrektül be volt csomagolva. Nagyon meg kell sérüljön a doboz ahhoz, hogy a gitárnak baja legyen.
máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnyugtattatok, megrendelem online, mert így JÓVAL (nem 1-2 ezer Forinttal, hanem egy jó 10-15-tel) olcsóbb, mintha itt helyben mennék el a boltba ugyanazért a gitárért. És abban a katagóriában, amiben nézelődök, ez nagyon nagy különbség. Egy kezdő akusztikus gitárról van szó, 40-50 ezres Cort. És nem azért olcsóbb, mert újracsomagolt vagy nem néztem utána. Standard árak.

Még egyszer köszi, irányt adtatok! :)

máj. 3. 02:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Mind a két gitáromat így rendeltem, és pozitív a tapasztalatom.

Be volt tekerve egy kiló fóliával még a dobozon belül is, hogy véletlenül se sérüljön meg.

Sokkal biztonságosabban érkezett meg, mintha nekem kellett volna hazacincálnom egy hangszerboltból a BKV-n.

Tudom, sok profi szerint jobb élőben kipróbálni előtte, de tökéletes modelleket fogtam ki így is csodás hanggal.

máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!