Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene?

Melyik ez a zene?

Figyelt kérdés
Elkezdtem telefonon zongorás appon eljátszani egy dallamot és valahogy nagyon ismerős, de még a műfajt se tudom, vagy hogy énekelnek-e benne, még az is lehet, hogy egy játékban hallottam. Először is nem vagyok zongorista úgyhogy elnézést, ha nem tudom normálisan leírni, de a dallam, amit eljátszottam valahogy így nézne ki, hogy: A, A, C, B(Ezt hosszabban lenyomva), aztán A, B, C(Hosszabb hang), A, B, C, D, C, B, A(Hosszabb). Ja és a tempó viszonylag gyorsabb, nem mondanám lassúnak, de megpróbálom valahogy megnézni milyen tempóban játszom, mert az sokat segíthet. De ha valaki ebből felismeri esetleg, annak nagyon köszönöm!

máj. 12. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Hans Zimmer összes
máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem, ez egy gyorsabb szám, leginkább gitáron tudnám elképzelni.
máj. 12. 17:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg persze valószínűleg ennél azért bonyolultabb a szám, és nem is biztos, hogy ezek a hangok vannak benne, de a dallamot attól függetlenül hallom és nem tudom hol hallottam. Előszőr egy Iron Maiden számra gondoltam, de nem az.
máj. 12. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos nem is a Paint It Black az.
máj. 12. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!