Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan eloadokat mint pl tkyd...

Olyan eloadokat mint pl tkyd miert hallgatjak ilyen kevesen? amikor szerintem az egyik legjobb itthon szovegileg nem tudom hova van az emberek zenei izlese

Figyelt kérdés

máj. 16. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberek ízlése megfejthetetlen. Én is kérdezhetném, hogy miért nem a a Nightwish a világ leghallgatottabb együttese, mikor főleg zeneileg, de szövegileg is kenterbe vernek kb. mindenkit, de ez hülye kérdés lenne, hiszen a tetszés és a zeneiség közt nincs egyenes arányosság.
máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze ertem mit mondsz csak az a baj hogy vannak olyan eloadok akik nem erdemelnenek annyit amennyit kapnak es csak azert sikeresek nagyreszt mert a14-16 eves korosztaly oket hallgatjaes mert az a trend ugymond
máj. 16. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!