Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Romanticnál van lejjebb a...

A Romanticnál van lejjebb a magyar könnyűzenében?

Figyelt kérdés
máj. 26. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi a baj? A Romantik azért letett 6 stúdió albumot az asztalra, egy felvállalható könnyűzenei együttes ami a maga idejében felkapott és elismert is volt. Abban az érában nem lehetett anélkül érvényesülni, hogy ne tudtál volna zenélni vagy énekelni valamilyen kritikusan megírt szövegre, ahogy a tagjai is képzett előadók voltak.


Ezzel szemben ma olyan trasht lehet csinálni, ahol a zenei és énektudás sem feltétel. Nincs kiadóval kötött szerződés ami garantálna bármilyen kritikai és minőségi szűrést, csak felrakod a netre az autotune-torzított szarodat, motyogsz valami netről letöltött alapra, a ChatGPT által generált szövegre, és odáig vannak érte a kölykök.

máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Romatikban igazából a frontember;Győzőke az aki nem tud énekelni.A nőknek szerintem egész jó hangja van.
máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

*

De mutatok olyant ami szerintem jóval alatta van.Ami a színvonalat illeti.

Tessék: https://www.youtube.com/watch?v=mpffLPQDXSs

máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Ezt megkönnyeztem! És még Anettka is feltűnt…
máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
kapcsolj a nóta tv-re, máris találsz rosszabbat
máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
A nóta más műfaj, de kötve hiszem, hogy azon belül mind pocsék.
máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

ad 1) nem azt mondtam, hogy mind pocsék, hanem azt, hogy romaticnál is rosszabbak. a két dolog nem ugyanaz. szövegértés...


ad 2) a kérdező nem adott műfaji megkötést, uh pláne nem értem a hőbörgésed.


ad 3) "kötve hiszem" - vagyis nem tudod biztosan mert nem ismered, de azért ide kellett okoskodnod

máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, de szerintem nem érdemes 20-30 éves együttesekről negatívan beszélni. A legnagyobb lótrágyát gyárthatják, de az emberek nagy része így is szeretni fogja, csak azért mert az ő zenéjükön nőtt fel.
máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!