Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc kpop bandád...

Melyik a kedvenc kpop bandád és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Seventeen, everglow, bts, blackpink, straykids

máj. 27. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bigbang.
máj. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Te is szépen kategóriát tévesztettél.
máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ATEEZ-t mondanám, de ilyen kérdéseknél mindig meg kell említenem a VIXX-et és az EXO-t.

VIXX volt az, akik "visszarántottak" a kpop világába az Error c. dalukkal. Előtte hallottam pár BigBang számot, tetszettek is, de annyiban kimerült a dolog. Majd ugye jött a VIXX, és onnantól már a műfajban is kutakodni kezdtem.

EXO-t azért emelem ki ilyenkor, mert gimi alatt rongyosra hallgattam az albumaikat, megnéztem minden tartalmat, amit csak kipakoltak (visszamenőleg is) és végig kísérték a középsuli, meg az egyetemi éveim nagyját is. Az előbbi időszak különösen nehéz volt, szóval kifejezetten üdítő volt a "jelenlétük".


Ami pedig az ATEEZ-t illeti.. bár az utóbbi pár albumukon csak 1-2 olyan dal volt, ami igazán tetszett, az általuk kipakolt tartalmat viszont nagyon szeretem. Szerintem nagyon viccesek, az ott látottak alapján szerethető, különleges személyiségük van, és garantáltan meg tudnak nevettetni. Mindemellett nagyon, de nagyon tehetségesek is egytől-egyig, lelkiismeretesek és lerí róluk, hogy imádnak a színpadon lenni.

máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Ateez - jók a zenéik, nagyon szeretem a részletes storyline-t az albumaikban, és nagyon szerethetőek, viccesek. Sokat segítettek nekem fiatalon.


Seventeen - imádom a zenéiket, a dalszövegeik sokat jelentenek nekem, a tagok mind egyediek és kedvelhetőek, az általuk kiadott content pedig mindig szórakoztató.

máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Az örök kedvenc nálam a SHINee marad, mert velük kezdődött az egész kpop őrületem még 2012ben.


De jelenleg Bigbang, Infinite, Beast és Ft Island amiket a legtöbbet hallgatom.

máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Talán a legtöbb számot a 2PM-től szeretem, de soha semmiről nem állítom, hogy kedvenc
máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nnnn5555 ***** válasza:
Akmu
jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Stray Kids, Ateez, The KingDom...

Imádom a dalaikat és azok szövegeit, a tagok sehol sem normálisak teljesen..eléggé feltudják egy egy videóval dobni az ember kedvét.

jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Super Junior, 2NE1
jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
CNBLUE
jún. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!