Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az archivum nevű nyilas...

Az archivum nevű nyilas zenekar énekese valamint a szöveg és dallamírója szellemi fogyatékos vagy beszédhibás?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ffHrlzBFuS8


A szöveg ritmusa nem illik a dallamhoz, alig lehet érteni a szavakat, és olyan, mintha a South Parkból énekelné Jimmy. XD


2010. nov. 1. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Értelmet ne a nyilasoknál keress. Aki meg a saját anyanyelvét sem bírja rendesen szóban és írásban, attól különösen röhejesen hangzik a hazafiaskodás.
2010. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Talán, ha megtanulnál normálisan magyarul, akkor értenéd a szöveget te patkány. Hallgass még egy kis füves zenét, hogy a maradék eszed is elmenjen.
2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

N N A ZZZZZZ II !!

NN N A A Z II !!

N N N A A Z II !!

N N N A A Z II !!

N N N AAAAAAAAA Z II !!

N N A A ZZZZZZ II __

2010. nov. 1. 22:21
 4/12 KÁELEF válasza:
55%
Elereszteni egy erdőben aztán vadászni rá, szörnyű ez az eszme, a videó pedig egyszerűen szar de ez természetes ha ilyen csökevényes gondolatvilágú emberformák készítették.
2010. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

nézzétek már meg ti idióták!'93-as!!!már rég más az énekes,de ne zavarjon senkit!legalább bemutattad,hogy nem értesz magyarul,és amint látom,ebben társaid is akadtak...grat nektek!!!és amikor láttam,hogy "south park",gondoltam,hogy ez a kérdés nem egy nagy agytröszthöz tartozik,csak köcsög barmok néznek ilyen mocskos szart!!!

én inkább téged neveznélek fogyatékosnak!

2011. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
és de,illik a dallamhoz nagyon is,arról a zenekar pedig nem tehet,hogy ti nem értetek a zenéhez.(ahhoz biztos értetek,hogy "tuc-tuc-tucc",ahhoz nem kell nagy ész,az agyatok gondolom csak az ilyen egyszerű és primitív hangokat fogja)
2011. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,hogy te fikázod itt a zenekar volt énekesét,hogy "beszédhibás"(de nem az),amikor azt sem tudod leírni rendesen,hogy "Archívum"(ha nem jöttél volna rá,az Archívum az hosszú í,hülyegyerek)
2011. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Első válaszólónak űzenném.;)
2013. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
82%

Nem tudom hogy,hogy jössz ahhoz hogy tele fogyatékoshoz valakit.:@

De szerintem ha tőle megkérdetnéd akkor lehet hogy egy baltával kergetne meg!:)

2013. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Iváncsi József válasza:
70%
Akinek nem tetszik, az valószínűleg egy blankoltfarkú kis zsidó féreg!
2014. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!