Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudsz/ szeretnél tudni valamil...

Tudsz/ szeretnél tudni valamilyen hangszeren játszani? Milyenen?

Figyelt kérdés
Ha játszol valamilyen hangszeren, milyenen és hány éve?
2010. nov. 3. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudok is és szeretnék is. Tudok furulyán (suliban kötelező volt 6 évig) és nagyon-nagyon szeretnék zongorán és gitáron.

A gitározást már elkezdtem: 3 hónapja vettem meg a kicsikém *.* de egyelőre nem megy valami csodálatosan... :( néha olyan illúzióromboló leülni és rájönni, milyen béna is az ember, de nem adom fel!

Zongorázni nem tanulok sajnos, de egyszer eljön a megfelelő pillanat és majd... :)

2010. nov. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék tudni gitározni... Szeptemberben kaptam és egyenlőre csak próbálgatok rajta, de mint ahogy az első kommentelő írta eléggé rossz érzés amikor egyszer csak leülsz próbálgatod de nem megy annyira csodálatosan...:( :/

De egyszer majd csak megtanulok gitározni normálisan/jól és akkor nagyon fogok örülni ennek a tudásnak a birtokában lenni!:)

2010. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zongorát tanultam 3 évig, meg van pár gitárom is, hát de a gitár az nehezebb. Pár akkordot lefogni tudok, meg egyszerűbb számokat eljátszani :)
2010. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenki gitározni akar. én szájharmónikát fogok venni.
2010. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én dobolni szeretnék megtanulni csak rohadt drága... nincs rá pénzem.
2010. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én basszusgitározom egy éve, most vagyok 19, nagyon tetszik. ellenben sima gitárhoz, meg más hangszerhez nagyon hozzá se tudok szagolni, de nagybőgőzni e mellé viszont nagyon szeretnék :)
2010. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gitározni tanulok:)
2010. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gitározni (nekem) könnyebb, mint zongorázni.Tehát gitározni tudok, 6 évig tanultam zenesuliban, szégyenlem, de 2 éve hozzá sem nyúltam.(Zenesuli után még 3 évig elő-elő vettem.)

Hegedülni szívesen megtanulnék.

2010. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!