Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én utálom az AC/DC-t?

Csak én utálom az AC/DC-t?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, rajtam kívül mindenki úgy odáig van értük, divat lett őket szeretni, pedig szerintem nagyon gagyi a zenéjük, az énekes kiherélt hangjával pedig ki lehet engem üldözni a világból!!!

2010. nov. 4. 19:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
84%
Igen, költözz egy szigetre :D
2010. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes. Én úgy tapasztalom, hogy aki nem szereti a rock zenét még az is elhallgatja.
2010. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Ilyen szinten vagy? Nem tudod elfogadni, ha másnak nem olyan az ízlése, mint neked?

Érjél még!

2010. nov. 4. 19:49
 4/56 A kérdező kommentje:

Szeretem a rock-ot, de őket nagyon nem!

Inkább Guns n' Roses, Aerosmith és még sokan mások!

2010. nov. 4. 19:52
 5/56 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes , amikor utóljára néztem a :D - még egy "mosoly jel volt" , biztos azóta megváltozott.


Nem értem miért kell rögtön belekötni az első hozzászólóba, ő csak poénkodott.


Inkább neked kellene "megérni".

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
75%

Rocker létemre én sem vagyok oda értük :D

De hát, ez van. Nem szerethet mindenki ugyanazt, illetve őket sem "kötelező hallgatni".

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
74%
én meg szeretem a rock zenét de az ac/dc-t nem na ezt adjátok össze o_O
2010. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
36%
En is szeretem a rockot, de az AC/DC-ert nem vok oda. Minden szamuk olyan egyszeru, nagyjabol ugyanaz es az enekesnek igaz, hogy egyedi hangja van, de enekelni nem igazan tud, vagy ha tud is, nem derul ki a dalok egyszerusege miatt.
2010. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
41%
Első vagyok, bocsi nem akartalak megsérteni.
2010. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Köszi, rocker!

Egyébként meg nem azt kérdeztem, ki szereti. Tudom, hogy sokan vannak, és én tiszteletben tartom az ízlésüket.

Engem csak az érdekelt, hogy van-e rajtam kívül legalább 1 ember, aki nem csípi őket, és megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a Földön!

Értitek?

2010. nov. 4. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!