Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon fontos! (? ) (Többi...

Nagyon fontos! (? ) (Többi Lent! )

Figyelt kérdés
Megszeretném találni azt a fiút Katy Perry klippjében, aki megüti az apját, mert veszekedtek az anyjával. Nagyon fontos lenne. Már van egy ilyen kérdésem, de arra csak egy valaki válaszolt, és abból az derült ki, hogy magyar, és 15 éves, és távolról ismeri. Na én pedig közelebbről is szeretném megismerni, ha nincs barátnője. Ha esetleg tudod, hogy ki ő és hol lakik, és van e barátnője, akkor írj erre az e-mail címre:bieberfever@freemail.hu
2010. nov. 8. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A Fire Work c. klippben van :)
2010. nov. 8. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Én cska könyörgöm, változtass emailcímet, mert halál égő :D és a srának sem fog tetszeni :DD
2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, ez csak úgy jött, hogy nem akartam az eredeti e-mail címemet kiadni, így csináltam egy újat, és semmi normálisat nem engedett, mert foglaltak voltak, és mivel szeretem Justin-t, így ez lett az e-mail cím. De ha kérhetném ne az e-mail címem kritizált, hanem a kérdésre válaszolj!!
2010. nov. 8. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
azt én is akartaaam :DDD tökcuki sráác :$ :DD de sztem nem lesz meg :/
2010. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem sem :(
2010. nov. 14. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
de azért ha megtod, küldd el priviben :) :$
2010. nov. 14. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Justin Bieber 1 csíra lányhanggal.Meg biztos járna veled,ez kb olyan kérdés,hogy Obama nem-e jön Magyarországra pénzt osztogatni.Meg biztos megmondja hol lakik hát nem.
2010. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de a nevét kértem nem véleményt
2010. nov. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!