Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangfalmárkát ajánlotok?

Milyen hangfalmárkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudakolni, hogy ha teljes mértékben otthoni használatra szeretnék beszerezni egy 2.1, esetleg 5.1es hangfalrendszert. Most Logitech 2.1 em van, főleg zene és film nézésre mit ajánlotok?
2010. nov. 8. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtartanám a logitech-et addig amíg nem megy abszolút tönkre vagy nem kapok ajándékba egy újat. Miben kevés a meglévő neked?
2010. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nem kevés, csak vannak problémái a hangerő szabályozónál, és a kishangfalak kábelei is, olyan mintha meg lennének tördelve, és nem mindig szólnak... csak emiatt érdeklődtem, egyébként a logitechel én teljes mértékben elégedett vagyok, csak kíváncsi vagyok arra, hogy van-e szerintetek jobb?
2010. nov. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!