Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitáros ujj-sérülés - mennyire...

Daweee000 kérdése:

Gitáros ujj-sérülés - mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Üdv, pár hete ujj-nyújtó gyakorlat közben meghúzódott valami a gyűrűsujjamban, és a hüvelykujj felőli oldalán egy vékony csíkban tompábban érzem a tapintást, valamint ha gitározok, kellemetlen feszítést érzek a részen. A kérdésem, hogy mi is ez pontosan, mennyi idő míg rendbe jön? Ugye nem maradandó? Nektek volt már ilyen?

Természetesen ilyen állapotban nem erőltetem a gitárt, nem akarom hogy rosszabb legyen... (asszem addig is tanulgatok fordítva, jobbkezes módjára gitározni, persze ujjpengetés meg 8 ujjas tapping kizárva :S )

Amúgy gépelni is egyre rosszabb így...


2010. nov. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, a kisujjam és gyürüsujjam kisujjam felé nézö részével. Ugyan így éreztem, feszített és ha megnyomkodtam kicsit akkor is fájt.

Elvileg meghúzódott vagy elszakadt benne pár ín és azért van ez. Én nem mentem orvoshoz, olyan 1 és fél hét alatt rendbejött.

2010. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél héten már túl vagyok, és csak most kezd igazán sz@r lenni
2010. nov. 9. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. És elég sokáig elhúzódott. Már kétségbe voltam esve, hogy nem fogok tudni játszani, aztán idővel helyrejött.
2010. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De mégis kb mennyi idő volt?

Mostanra teljesen jó lett?

2010. nov. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!