Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Youtube-on melyik az a klip...

Youtube-on melyik az a klip amelyet a legtöbbször nézték meg a világon szerintetek?

Figyelt kérdés
Linket is kérnék természetesen! :)
2010. nov. 14. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem néztem volna meg, akkor is várható hogy valamilyen világszerte népszerű popénekesnek kell elöl lennie, hiszen ezt a műfajt kedveli a fiatalok jelentős hányada.


Nem lövöm le, nézd meg :D

http://www.youtube.com/charts/videos_views?t=a

2010. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálatos módon ez:

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

Második helyen ez:

http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I

Szóval meg van b*szva a világ.

2010. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jjj! Ez nagyon jó!!! :D Hol találtad ezt a slágerlistát? :D
2010. nov. 14. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Felül van a böngészés menüpont. Ha rámész, átugrik egy listára. Katt a Mai legnézettebb linkre, és kiadja a sorrendet. Felül a lenyíló listákban tudod megnézni különböző szempontok szerint, ott ha kiválasztod a legnézettebbek listáját Év szerint rendezve, akkor megkapod a linket amit beraktam.
2010. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

érdemes megnézni mellé hogy kik nézték legtöbben justin biebert

Female 13-17

Male 13-17

Male 35-44

xDDD a 40 éves férfiak mit keresnek itt 3. helyen ?:D:D

2010. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bumbi02 ***** válasza:
74%

Sajnálatos módon ez:

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4


érdemes megnézni hogy kb 700 ezren kattintottak a minuszra mig a pluszra csak 400 ezren... az emberek 90% rosszmájuságból nyitja meg a videót hogy ott leoltsa Biebert és a fanatikusokat.

2010. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első!

:) Jár a like! :)

2010. nov. 15. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Igazán kedves tőled, hogy nekem, a másodiknak meg nem köszönnéd, mert 2 perccel később nyomtam meg a "válasz elküldése" gombot. Amikor elkezdtem gépelni, még nem volt válasz. És pontosan ezért fogom abbahagyni a válaszolgatást ezen az oldalon, mert 100 válaszomból egy képes azt mondani, hogy kösz, és az is gyökér, mert meg nem nyomná a felfelé mutató hüvelykujjat. Szégyelld magad össze többszörösen is, egyrészt azért, mert hülye vagy ahhoz, hogy egy olyan, 5 évesek által is kezelhető felületet kezelni, mint a Youtube, hogy más emberek segítségét kell kérned olyanban, ami még a nagyanyámnak is menne, másrészt meg azért, mert egy büdös paraszt vagy, és a legjobb jóindulatomat figyelmen kívül hagyva konkrétan semmibe veszel engem. Ez pont olyan, mint amikor két barátod ül egymás mellett, odamész, és csak az egyiknek köszönsz, utolsó dürhő dolog.

Legalább olyan, mint ha fél szál virágot vinnék édesanyádnak, amikor megdugom.

2010. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*kezelj
2010. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bumbi02 ***** válasza:
53%
hát kedves utolsó! Köszönjük az értelmes kommentedet.. ez az oldal nem azért müködik hogy neked köszöngessék a kommentjeidet, és nem is egy verseny ahol ki tud minél több százalékot elérni.. bemész politika témába 3 napot és már csak 50 százalékos vagy, mert az emberek érzelmi alapon használják azt a kis zöld kezecskét... nem azér kell irni kommentet h kapjál + százalékot hanem h segits.
2010. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!