Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik magyar rockzenekat...

Melyik magyar rockzenekat ajánlanátok külföldi ismerősnek?

Figyelt kérdés

Melyikre mondanád azt, hogy "Apám, ez nagyon üt és ezt magyarok csinálják!"? Melyik állja meg világviszonylatban a helyét - csak zenei alapon, mert hát a szöveg a külföldinek nem mond semmit.


A stílust pedig tessék nem szorosan értelmezni, a lényeg hogy a zenét gitárral, lehetőleg villanygitárral játszák! :) Jöhet az ősmetáltól kezdve a punkon és altereken át HC-ig minden, lényeg a gitár és a zene! (nem a szöveg)


2010. nov. 15. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt egy hosszú lista. Olyan magyar előadók vannak rajta, akik próbálkoztak angolul, és szerintem nemzetközi szinten nyomják.


http://www.youtube.com/my_playlists?p=8B62E1C798E18641

2010. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Felőlem énekelhet magyarul (sőt!), csak zeneileg is olyan legyen, hogy ki lehessen tenni a kirakatba!
2010. nov. 15. 12:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Depresszió, Road, Tankcsapda, Kárpátia. :)
2010. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Daweee000 ***** válasza:
Szerintem meg az Edda az abszolút alapmű ha magyar rockról van szó. Alapi (és elődei) világviszonylatban is kiba.jó gitáros szerintem. Mellé mehet még pl Republic, Bikini, stb.
2010. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sear Bliss, Gire
2010. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ákos(elfogult vagyok:) Meg még ezek:

Heaven Street Seven, Moog(bár őket ismerik is, többen mint itthon:(, Subscribe, Tankcsapda, Kowalsky Meg a Vega(na, ők talán totál nem rock banda, de tök jó zenét játszanak), The Idoru(asszem megszíntek), kb ennyi jut most eszembe:)

2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is Eddát mondok.
2010. nov. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Watch My Dying - extrém metal
2010. nov. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kalapács , Pokolgép , Omen , Moby Dick , Ossian , Akela .

Őket szeretik külföldön is ..

Meg persze az Edda művek , Bikini , Hobo , Beatrice ..

2010. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, akkor Rómeó Vérzik és Wisdom, bátran kiraknám őket a kirakatba, és mutasd meg nekik a Hammerfall - Send me a sign számát, aztán mondd el, hogy ez a Pokolgép - Hol van a szó? átirata, és hallgattasd meg vele a Pokolgépet is :)
2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!