Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó Japán együttesek/éne...

Milyen jó Japán együttesek/énekesek vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tetszik a nyelv, s szeretnék Japán zenéket letölteni. Link nem szükséges, megtalálom amit keresek, de nem tudom, mit keressek. Lényeg, hogy hozzám közel inkább a Rock, mint műfaj áll, és abból is inkább a soft rock. Nagyon fontos a szöveg is (pl. hogy ne szóljon minden dal csak a szerelemről), vmint, hogy ne legyen divatzene, mert azokat nagyon nem szeressem. Tudtok vmit ajánlani? A segítséget előre is köszönöm...
2009. jan. 11. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából csak a "Maximum the Hormone" nevű japán rock-együttest ismerem, szerintem egész jó, bár néha kicsit szokatlan.

Egyébként "jrock" kifejezésre érdemes keresni (google+wiki).

2009. jan. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Dir en grey,Alice nine,Serial number...például.;)
2009. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, mindjárt utánanézek ezeknek... :)
2009. jan. 12. 13:14
 4/17 A kérdező kommentje:
Pff... Mindet megnéztem youtube-on... Au... Hát, hogy őszinte legyek nem egészen ilyenekre gondoltam. :D Ezek inkább olyan HIM, meg Mester Tamás-féle rockot játszanak, kivéve amelyik vmi nagyon zúzós vmit... De azért köszönöm! :)
2009. jan. 12. 13:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Am rákerestem a jrock kifejezésre (amit az első hozzászóló mondott), s kidobott néhány találatot. Úgy tűnik, hogy már fogok tudni válogatni... :)
2009. jan. 12. 13:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a shonen knife-ot tudnám ajánlani,de lehet ők nem énekelnek japánul:( viszont jó ki alter rock:)
2009. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

pár japanese rock banda

[link]

vagy ha popra vágysz akkor itt is van:

[link]

2009. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez a shonen knife tényleg nagyon jó, kár, hogy angolul énekelnek, jobban szeretem, ha az együttes amit hallgatok, az anyanyelvén "dalol"... :)
2009. jan. 15. 15:47
 9/17 A kérdező kommentje:
Meg nem tudják rendesen kiejteni az angol szavakat... Értem én, hogy érvényesülni akarnak, de akkor is... A klippjeik meg egyenesen aranyosak... :)
2009. jan. 15. 15:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

naszóval...örülök h van ilyen topic is...


vágjunkbele


the GazettE

Miyavi

Gackt

HYDE

An Cafe

SuG

Alicenine

Dir en Grey

Maximum the Hormone

KAT-TUN....


....ésatöbbi...de én csak a kedvenceimet soroltam <33

2009. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!