Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még rajtam kívül más...

Sacii. kérdése:

Vannak még rajtam kívül más Nickelback és Daughtry rajongók?

Figyelt kérdés

Ha van olyan elvetemült még aki ugyanezt a két előadót szereti vagy csak ismeri akkor légyszives írjátok le a kedvenc számotokat is!

Köszönöm szépen!

Sacii. voltam :)


2010. nov. 21. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincsenek
2010. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ezt a hasznos információt! :)

N.C...-_-"

2010. nov. 24. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Vannak! Én imádom mindkettőt!:) <3<3<3 :D
2010. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:D Nickelbacktől szinte az összes szám kedvenc, de most az "It today was your last day"-t és a "Gotta be somebody"-t különösen szeretem, Daughtrytól pedig a "Over you" és a "What I Meant To Say". :)

És neked?

2010. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz!!

Hogy válaszoljak nekem minden számuk favorit...ezért is voltam kint koncerten...akkor és ott ismertem meg a Daughtry-t...megtetszett az a zene amit játszanak...

de ha választanom kéne a számok közül akkor a Nickelback-től a 'Rockstar'(örök kedvenc) és az 'If Today Was Your Last Day'(gyönyörű a szövege).Daughtry-tól pedig a 'Home' és a 'Open Up Ypur Eyes'.bár mostanában rászoktam a Breaking Benjamin-ra és a 3 Door Down-ra is...nahmeg a Green Day-t sem hagyhatom ki :)

2010. dec. 2. 09:10
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok! Mindkettőt imádom!


Daughtry: Home, September, No Surprise :))


Nickelback: összes szám, de ha nagyon muszáj akkor:

-Rockstar

-How Remind Me

-If Today Was Last Day

-Savin Me

-Gotta Be Somebody


:D

2011. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Végre...nem vagyok egyedül itt ebben a kis országban elveszve...akkor mindkettőtöknek tudok ajánlani egy oldalt,amelyet drága barátnőm szerkeszt :)

[link]

Sok szeretettel várunk itt titeket is :P (szólok előre h NB témájú)

2011. febr. 27. 20:48
 8/14 anonim ***** válasza:
köszi :)) meg is nézem
2011. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
daughtry? hogyne ismerném annyira imádom hallgatni bánatomban vagy jó kedvemben: kedvenc számuk a traffic light, home, september de az össszes nagyon jo várom az új albumukat te esetleg nem tudsz valamit az albumról? legutóbbi album a Leave this town: The B-Sides azóta semmi :/
2011. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elvetemültségnek számít, ha szeretem azt a 2 előadót? Akkor elvetemült vagyok. :D

Az összes Nickelback és Daughtry számot imádom! Pont az én zenei ízlésemet tükrözik.:))


19/L

2011. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!