Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Floor Jansen (ReVamp...

Szerinted Floor Jansen (ReVamp, ex-After Forever) vagy Simone Simons (Epica) a jobb énekesnő?

Figyelt kérdés

Tudom kül. karakter, de mégis :D Amúgy én mindkettőt csípem.


ReVamp: http://www.youtube.com/watch?v=_qf3YO4FZ_A

AfterForever: http://www.youtube.com/watch?v=fjm4BrNAf6s

-----------------

Epica: http://www.youtube.com/watch?v=Dys1_TuUmI4


2010. nov. 24. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Floor hihetetlenül jól adja elő magát. Amikor voltam a közös koncertjükön, csak álltam, és majdhogynem tátott szájjal bámultam. Iszonyúan nagy hangja van, azt hittem, lerepül a fejem. Kár, hogy a lemezeken ezt nem hallani. Nem elég ütősek a számaik ahhoz, hogy elmenjek kizárólag miattuk egy koncertre.


Igazából csak az Epicát ismertem a három banda közül, és miattuk indultam neki a dolognak. Simone hangja egy az olyan hangok közül, amelyek szimpatikusak nekem. Elég kevés ilyen van, pl. a Nightwish új énekesnőjének a hangját nem bírom elviselni, olyan érzés hallgatni, mintha valaki mellettem ülne, és jó hangosan a fülembe visítana. Simone elég gyatra színész, egy darabban be is bizonyította, szóval nem tud úgy játszani a külsejével, mint Floor, ennek ellenére az ő hangja is szuper, csak egész végig olyan érzésem volt, hogy egy oktávval magasabban énekel, mint a felvételeken.


Azért azt sem szabad elfelejteni, hogy az Epica Simone első zenekara, amiben énekel, Floor pedig már '97 óta benne van a dologban. Ennyit számít a tapasztalat :)

2011. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nahát, valaki rátalált végre a kérdésemre :) én is voltam az októberi koncerten. valahogy hasonlóan érzem, hogy Floor élőben sokkal jobban átüt, mint lemezen (főleg a mostani ReVamp időkben), viszont Simone egy picit alulteljesített élőben (vagy csak túl nagy volt az elvárásom? ...ez is lehet :) )


remélem jönnek még jópárszor M.o.-ra :)

2011. febr. 27. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
például szűk 2 hét múlva, április elsején, a Club 202 (régi wigwam,fehérvári út 202.)-ban ad koncertet az Epica. na de a kérdésre válaszolván: Floor-t valahogy nem csíptem soha, egy rettentően unszimpatikus nőszemély volt, egészen az októberi, epicával közös koncertig. egy hihetetlen energiabomba az a nő, aki ráadásul gyönyörű is. Floor hangja sokkal karakteresebb, "metálosabb" (főleg, amikor még hörög is), mint Simone-é. viszont Simone angyali hangja valami eszméletlenül gyönyörű. teljesen más hangja van a két nőcikének, nehéz is összehasonlítani őket. mindkettőt imádom :D
2011. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Simone. Az Epica szimfonikus metál, és ebben a műfajba neki tökéletes a hangja :D
2013. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy láthattátok a két csajt egyszerre? Konkurens bandákban játszanak...?
2013. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jópár éve volt a Diesel-ben egy koncert, ahol a ReVamp és az Epica is fellépett.
2013. dec. 22. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Floor Jansen. Tud operát énekelni, de hörögni is.
2015. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!