Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dal karácsonyra? Lent

Dal karácsonyra? Lent

Figyelt kérdés
Egy egyszerű dalra lenne szükségem amiben ak.gitár, bass.gitár, esetleg szinti van. Tudnátok dalcímeket írni?
2010. nov. 25. 15:35
 1/5 anonim válasza:
72%
Nos az attól függ, pontosan mire kéne, a kérdésedből úgy ítélem, elő akarod (akarjátok) adni. Ha igen, jó lenne tudni, hogy egyedül, vagy másokkal, mert pl kórusművet elég sokat tudnék írni, könnyebbet, nehezebbet is. Szóval írd le konkrétan, milyet szeretnél, hogyan hol adnád elő, stb, (már ha egyáltalán előadni szeretnéd) és én szívesen segítek.
2010. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy kis zenekarunk. Gitáros, Bassz. gitáros, énekes, billentyűs van a bandában.
2010. nov. 27. 18:35
 3/5 anonim válasza:
100%

Írd be youtube-on: Bojtorján Karácsonyi Album, ennek a számai között talán találsz olyat, ami tetszik és elő tudjátok adni egy ilyen zenekarral.

Mary's Boy - Boney M Christmas song

John Lennon and Yoko Ono - Happy Christmas (War is over)

White Christmas (nem a régi, lassú változat, bár lehet, neked tetszik az is, de mi gyorsabban énekeltük)

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You (ez lehet, hogy a hangszerelés miatt nem jó nektek)

GEORGE MICHAEL - Last Christmas

Gondolom az olyanokat, mint Mennyből az angyal, Pásztorok, pásztorok, Csendes éj, Kis karácsonyi ének,Ó gyönyörű szép, titokzatos éj, ismered.

http://www.youtube.com/watch?v=9CYF4ezm-yo&feature=related

Karácsonyi dal (többek között énekli Cserháti is, az eredetit nem tudom)

Van még két zongorakíséretes szám, amiket neten nem találok, mert nem tudom a címüket. De mondom, azokban gitár nincs, csak zongora. Ha ennek ellenére érdekel, leírhatom a szövegüket, hátha megtalálod.


Több olyan számot is írtam, aminek a kísérete nem feltétlen csak gitár meg billentyűs, de talán jó így is.

Ha ezek között nem találtál semmi jót, még írhatok.

Sok sikert!

2010. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha esetleg értetek a hangszerekhez megnéznétek ezt az oldalt? http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1339521-mi-a..
2010. nov. 28. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!