Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnám interneten át...

Honnan tudnám interneten át megtanulni a jazz illetve szolfézs alapokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jártam 8 évig szolfézsra de nagyon sz@rtam bele. Nem vagyok zenei analfabéta zongorázni nagyon jól tudok. Csak a szolfézs részét hanyagoltam el. Nem tanultam semmit. Ha esetleg van olyan internetes anyag, ami mondjuk angol, (bár magyar jobb lenne) vagy valami megvehető könyv, amiből meg tudom tanulni. Pl hogyha jobbkézben lenyomok egy akkordot akkor balkézben hozzá tudjak építeni nem csak jazz hanem egyébként basszust. Tényleg hülye voltam akkor hogy nem tanultam. Itt a karácsony csomó jó karácsonyi dal van amit le ttudok zongorázni és át jazzesíteném őket. Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni. Köszi Üdv Radeon
2010. nov. 27. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!