Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi Tommy Joe Ratliff autogramm...

Mi Tommy Joe Ratliff autogrammcíme?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék írni neki de sajnos nem találtam meg. Vagy nincs is neki?

Am ha valaki nem ismeri: Adam Lambert gitárosa(!) és nagyon imádom!

Hülye válaszokat légyszi ne!


2010. nov. 30. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs. :D Menj el egy koncertre ,és ott szerezhetsz :D Bár nekem nem sikerült:( :D

Én is imádom.

Amúgy twitteren tudod követni őt és Adamet is meg az egész bandát.

[link]

[link]

2010. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Sajnálom hogy nincs. :(

Nagyon várom már hogy Magyarországra is eljöjjenek de hát egyelőre nincs szerencsém! :(

Köszi a Twitter címeket! :)

Mindenképp követem őket!

2010. dec. 1. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

:) Én Bécsben voltam,22. én de remélem hogy eljön Bp-re is. Jeleztük hogy ott voltunk,mármint egy csomó magyar. :D Úgyhogy remélem értékelik.

Nincs mit.:)

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is szerettem volna menni de mivel az ország másik végében lakom az utazást nehéz lett volna megoldani. :(

Még bőgtem is miatta de az sem változtatott semmit. :(

Remélem vették az adást és tényleg jönnek Debrecenbe vagy Budapestre. Oda mindenképp elmegyek és élőben állok sorba az autogramért!! :)

Jó tettétek hogy kiálltatok a magyarok mellett!:)

2010. dec. 1. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

:) Sajnálom hogy nem tudtál ott lenni! Nem tudom hallottál-e róla,de itt Magyarországon van egy nagyon masszív rajongói klub és ennek vezetői osztottak minden magyarnak és magának a bandatagoknak is HunGlamily feliratú karszalagokat. Adamnek tetszett és ötletesnek találta,a dobos pedig viselte még a következő koncerteken is,és ki is tette twitterre.

Szóval eléggé nyilvánvalóvá tettük hogy ott voltunk.:D

És biztos vagyok benne hogy egyszer eljut ide is.:)

Mellesleg Tommy kb fél éve még nem volt szimpi ,ott Bécsben meg majdnem elájultam ,annyira gyönyörű élőben,ahogy Adam is persze. :D

2010. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól tettétek mert legalább felhívtátok a magyarokra is a figyelmet és remélem hogy hamarosan tényleg ellátogatnak hozzánk! :)

Azokat a karszalagokat én is láttam interneten és jó figyelemfelkeltők! :)

Így tovább! :D

2010. dec. 1. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Levelet ide írhatsz neki, mindegyiket elolvassa:


Tommy Joe Ratliff P.O.Box 6261 Burbank, CA 91510

2011. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!