Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy dobosnak az egyetemi...

Egy dobosnak az egyetemi éveiben van lehetősége kamatoztatni a tudását?

Figyelt kérdés
Tehát ha tudsz dobolni akkor az egyetemi éveid alatt összejön olyan társaság akikkel össze tudsz állni zenélni, vagy inkább csak a "disco"-ra van igény az egyetemisták körében?
2010. dec. 1. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van rá lehetőség, az idődet meg ügyesen kell beosztanod. Hova fogsz járni egyetemre?
2010. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még csak gimi 10.-es vagyok, jövőre matek-fizika faktos leszek és ha minden jól meg akkor a BME-re fogok járni.

Most egyszerre dobolok (még csak pár hónapja, még szerkóm sincs, csak gumilap XD) és versenytáncolok (+ eljárok súlyzózni), de az alapján amiket a BME-ről hallok örülök ha az egyik hobbimat meg tudom majd tartani valamilyen szinten.

2010. dec. 1. 22:17
 3/3 Daweee000 ***** válasza:

Szép is lenne ha minden egyetemista discos lenne... (nem szép, inkább degenerált és szörnyű)

Barátoméknak van zenekaruk (full egyetemista) meg több emberről is tudom hogy tagok itt-ott, szóval ne foss, inkább gyakorolj :D

2010. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!