Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Slash tényleg jó gitáros?

Slash tényleg jó gitáros?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy nemcsak azért szeretik, mert a haja eltakarja az arcát és mindig kalap van rajta meg leengedi a gitárját?
2010. dec. 2. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert egy rossz gitárossal szerinted eljutott volna a guns, ahova eljutott?


Az meg hogy mennyire jó, szubjektív.

2010. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, szerintem jó gitáros és tökmindegy milyen a haja, sityakja!


26/L

2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Daweee000 ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobbak között van. Nem a technikája miatt, abban el van maradva sokaktól, de az ő játéka nem is az ész nélküli tekerésről szól, mellesleg pedig tud gyorsan is játszani, ha arról van szó. Az egy dolog, hogy valaki mennyire virtuóz a hangszerén, egy másik, hogy hogy tudja előadni, hogy mennyire van benne Ő maga a játékában, illetve hogy milyen zenét tud írni. Szerintem ez a 3 dolog tesz egy gitárost jóvá, és a 2 utóbbi pontban Slash 5/5 pontot érdemel nálam. Nem hiába jutott oda a Guns ahova, Izzyvel kur.vajó dalszerző páros voltak, koruknak legjobbjai, Slash pedig úgy elő tudta adni a dalokat, ahogy azt senki más. Persze, nem tappingel, meg nem darál 300 hangot percenként, ezért hiheti a félművelt műkedvelő hogy nem is olyan nagy szám, de könyörgök, hallgassátok meg a Sweet Child-ot... Persze az sem baj, hogyha valaki képes a fent említettekre, Satriani, Gilbert és társait is szeretem, annyi, hogy helyén kell kezelni a dolgokat, tiszteletben tartani egymás stílusát, valakit nem a percenkénti pengetésszám tesz naggyá.
2010. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tényleg jó kivéve ha nem esküvőkön haknizik

http://www.youtube.com/watch?v=BHr91xChx94

2010. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a videó k*rva jó :D
2010. dec. 3. 13:42
 6/8 Daweee000 ***** válasza:
Gondolom amit azért a hakniért kapott, abból mi életünk végéig meg tudnánk élni :D
2010. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb, akit ismerek, nagyon jól játszik, sok fiatal "zenész" példát vehetne róla!
2010. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom Slasht! Láttam már nála "jobb" gitárosokat - épp múltkor vitatkoztunk unokatesómmal, aki szerint Satriani sokkal jobb Slashtől. Valóban technikásabb a játéka, viszont Slashnek sokkal, de sokkal jobb a stílusa. Hiába tud valaki jól gitározni, ha nem érint meg. Slash játéka viszont... ahh!
2013. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!