Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz hogy Brian Johnson ki...

Igaz hogy Brian Johnson ki akar lépni az ACDC-ből mert nem bírja már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 18:16
 1/7 Keresztapa15 ***** válasza:

Fogjuk rá.Egy újságnak azt mondta hogy nem szeretne már többet túrnézni mert öreg, és ha végeztek a black ice tour-al akkor kilép, de hivatalosan még nem oszlottak fel tehát még együtt vannak.Állítólag a banda többi tagja még megpróbálja rábeszélni Jhonsont még egy lemezre.Személy szerint engem nem érdekel ha nem túrnéznak csak csináljanak még egy lemezt! :( de valahogy még is az az érzésem hogy a black ice volta az utolsó albumuk, és a en mmegy nekik akkor kár is erőltetni, mert a csúcson kel abbahagyni.

De azért reménykedjünk!!

2010. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
reméljük hogy bír még ki egy lemezt meg egy turné se lenne rossz mert elmennék újra egy koncertre
2010. dec. 5. 18:50
 3/7 anonim válasza:

Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok. Hol voltál koncerten? :D És mennyibe került?

Én is nagyon szeretnék egy ACDC koncertre elmenni ,de szerintem nem lesz mostanában Magyarország környékén vagy innen nem messze. Te mit tudsz erről? Nagyon fontos lenne! (: Előre is köszi ,ha visszaírsz :D

2011. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg 2009. március 23-án volt koncerten Bp-n. (én is ott voltam ;) ) nagyon remélem, hogy Brian nem lép ki, de ha mégis, akkor tegye nyugodtan, mert megérdemli a pihenést :)
2011. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem Pesten voltam mert oda nem tudtam jegyet szerezni hanem 2009 május 24-én becsben voltam kűrvaa kiiibaszot jo volt 28000ft volt az ülő jegy. de amúgy2010 májusában is volt Ausztriában vels be az ott van Linz mellet de ha meg adod az msn címed akkor mindent elmondok szívesen amit csak tudok [link]
2011. jan. 4. 17:42
 6/7 A kérdező kommentje:
2011. jan. 4. 19:07
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy nem tudtok az acdc ről magyar interju videokat
2011. jan. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!