Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó minöségü rock videoklippeke...

Jó minöségü rock videoklippeket hol lehet ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
pl.slipknotot,lordit,godsmackot,iron maident,akelát....
2009. jan. 17. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
youtube-ról, csak előbb tölts le egy programot, amivel lehet tölteni youtube vidiket
2009. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a választ,de youtuben elég homályos kisfelbontásu és recsegős hangu videok vannak,nem csipázom esetleg vmi más hely ahol pl. avi formátumu videok vannak?
2009. jan. 17. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy rapidshare könyvtárat, írd be a keresőbe a szám címét és ott van az elején a találatoknak hogy mi a formátum katt az avi-ra be kell írni egy ellenőrző kódot, és kihozza a linket, azt bemásolod, és katt rá hogy free, várni kell kb. 1 percet, visszaszámol és utána download. És ezek nem szoktak vírusosak lenni, nekem még egy se volt az. Csak .zip-et vagy rart ne tölts le mert azok jelszavasak és tök felesleges.


Itt egy rapidshare library: [link]



(Rapidshare egy megosztó (letöltős) oldal.)


Amugy itt inkább angolok vannak, magyar szinte egy sincs. Ha magyar kell, írj nekem e-mailt, átküldöm ha kell, rengeteg rock, metál és punk klippem van :D

2009. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

addig mindig eljutok h viszaszámol és utána rámegyek h download de mindig ezt a hibaüzenetet irja ki: Error

You want to download the following file:


***** | 40.1 mb


The download session has expired. Please click here to start the download again.


Possible reasons:

The download takes to long to be saved.

For this download, in the background your Internet Service Provider has assigned a new IP address. If you are for example an AOL customer, or use a similar Service Provider, please try to use a different browser.

If this problem persists to exist, you may want to purchase a Premium Account. As Premium users are not checked against their IP address, this problem will not occur. Or your internet connection is too slow to download the complete file within the session time.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 19. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
ez mit jelenthet
2009. jan. 19. 22:19
 6/8 A kérdező kommentje:

addig mindig eljutok h viszaszámol és utána rámegyek h download de mindig ezt a hibaüzenetet irja ki: Error

You want to download the following file:


***** | 40.1 mb


The download session has expired. Please click here to start the download again.


Possible reasons:

The download takes to long to be saved.

For this download, in the background your Internet Service Provider has assigned a new IP address. If you are for example an AOL customer, or use a similar Service Provider, please try to use a different browser.

If this problem persists to exist, you may want to purchase a Premium Account. As Premium users are not checked against their IP address, this problem will not occur. Or your internet connection is too slow to download the complete file within the session time.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 19. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
ja meg próbáltam már premium user-el is amiket itt találtam: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 19. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jó az IP-d! Próbáld meg másik böngészővel! Mivel csináltad? Nekem Mozillával mindig sikerül.
2009. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!