Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék venni eredeti pink...

Hol tudnék venni eredeti pink floyd koncert dvd-t az internetröl?

Figyelt kérdés
division bell, ha valakinek van vagy tudja hol szerezhetem be.
2010. dec. 4. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mindent az ebay.co.uk -ról rendelek. kicsit meg kell szokni, de már van ebay.hu is, ha nem megy. angol tudás persze mindenképp praktikus, ha az eladókkal is akarsz beszélni.


a paypalra is nagyon ajánlott hozzá regisztrálni, annak a lényege, hogy 400 ft-os tranzakció keretében megírnak közleményként egy üzenetet, amit vissza kell írni, ezzel ellenőrzik, hogy tiéd a kártya, és visszautalják a pénzt is.

2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a division bell turné-ról a "PULSE" dvd jelent meg hivatalosan pár éve.


Amiket fent belinkeltek a kollégák, azok nem hivatalos felvételek többségében (nem néztem végig egyesével).


A PULSE-on kívül még a

* Live at Pompeii (1972)

van kiadva hivatalos DVD-n tudtommal, és Roger Waters-től szóló albumként a

* The Wall Live in Berlin 1990,

valamint David Gilmourtól a

* Remember that Night 2006

(a fele szóló, a fele Pink Floyd, és a Floyd-os billentyűssel játszanak), és ugyanerről a turnéról a

* Live at Gdansk (2006)

-nak a 2CD+2DVD kiadása tartalmaz filmet (több kiadás létezik, a csak CD-seken értelem szerűen nincs film.)


ezeket a vatera.hu -n is meg lehet nézni

2011. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!