Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Tankcsapdá...

Mi a véleményetek a Tankcsapdáról?

Figyelt kérdés
Ide bármi jöhet, jó, rossz, objektív, szubjektív (tudom, hogy a vélemény szubjektív, nyugi :), milyenek a hangulat a koncertjeiken, stb...
2010. dec. 4. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
a régi fajta tankcsapdáról csak jót tudok mondani, pl. szívd, ember tervez, napra nap, kapd be a horgot satöbbi, tehát a punkos, hard rockos régi stílusuk tetszett nekem nagyon. az a fajta majdhogynem divatrock, amit most csinálnak, eléggé a hooligansre hajaz, pl. mindenki vár valamit, meg az új album. na szerintem ebbe az irányba nem kellett volna elmenniük, ezért csak a régieket hallgatom meg az újak közül néhányat. koncerten még sajnos nem voltam, de ha a koncertfelvételeket nézem ill. hallgatom, az jön le, hogy egyszer mindenképpen megérné elmennem :D jó zenekar, de van jobb is.
2010. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A régi albumaik nagyon jók voltak, az Agyarországig bezárólag. Az is egy hallgatható album volt, de ott szerintem már elkezdett zuhanni a színvonal. Az utána következő albumaikba bele-belehallgattam, de nagyon nem tetszettek. Nem kellett volna ebbe a divatos irányba elmenni.
2019. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!