Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyit érhetnek régi, de...

Mennyit érhetnek régi, de újszerű állapotú bakelit lemezeim?

Figyelt kérdés
Hibátlan tokkal. Elég sok van, Karády katalintól Vivaldiig. De számomra felesleges dolgok, el szeretném adni őket.
2010. dec. 4. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A kínálat nagyságrendekkel nagyobb mint a kereslet, tehát a lemezek nem érnek sokat, kivéve ha valami ritkaságról van szó. (pl. jazz)

Teljes listát kéne írnod, és ennek ismeretében lehetne ajánlatot tenni az egészre. Darabonként csak akkor van értelme ha ritkaságok is vannak, mint már mondtam.

Lehet hogy hülyén hangzik de a 20-30 forint / darab a reális ár szerintem, ha kommersz lemezekről van szó. Korda György, Kovács Kati, stb...

2010. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok megint megint.


néhány kérdés:

-hány darabról van szó? csak nagylemezek? vagy kislemezek is?

-kb. milyen arányban vannak benne a magyar és a külföldi lemezek? sok a komolyzene?

-az ország melyik részén találhatóak a lemezek?


ha esetleg csinálnál listát akkor légyszi küldd el privátban.

2010. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kis és nagylemezek egyaránt vannak, az orosz komolyzenétől a metron át karádyig. Készítek listát és elküldöm, hátha te okosabbá teszel, hogy érdemes e vele foglalkoznom, vagy dobjam ki őket. :) Amúgy budapesti vagyok.
2010. dec. 4. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt kedved listát írni? :)


Ha mégis kidobnád őket, ne tedd. Nálam biztos jobb helyen lennének, mint a kukában...

2010. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!