Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet egy magyar lányból...

Lehet egy magyar lányból világsztár?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet egy Magyar fiatal lányból énekes világsztár?(nagyon nagy tehetség+iszonyatosan jó hang)-pl olyan nagy sztár,mint beyonce,rihanna,vagy miley?

Mert tényleg bomba hangja van,jól is néz ki,egyszóval minden megvan benne.

Ha elindulna a megasztárban,vagy az x-faktorban majd pár év múlva(13 éves a lány),akkor lehet belőle nagyon híres valaki?

(a hangja nagyon érett,ki sem hallanád belőle a korát)

Szerintetek mikor kellene elindulnia valami versenyen,és mit kéne tennie?

A barátnője vagyok,én 17 éves vagyok,és nagy lehetőségeket látok benne!!!De nagyon nagyot!


2010. dec. 4. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Az más kérdés, hogy biztosan illik mindaz a barátnődre, amit leírtál róla.
2010. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazából én a hangjára figyeltem fel,és akkor ismerkedtem össze vele,azóta nagyon jóban vagyunk,olyan mintha a húgom lenne,és tényleg illik rá,amit írtam!
2010. dec. 4. 16:55
 3/7 A kérdező kommentje:

mindig kérdezi,mit tegyen,hogy adjak neki tanácsokat.

Szeretne videót feltölteni magáról a you tube ra,de nem hisz benne nagyon...

2010. dec. 4. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Töltse fel, nincs mit veszítenie, de a jó hangon és szép külsőn kívül több kell ahhoz, h valaki "világsztár" legyen. (pl kapcsolatok, h egyet említsek)

Az én bnőmnek is jó hangja van, 2-3 éve jár versenyekre és fellépésekre, mégsem "fedezték" még fel...

A másik, hogyha erre a pályára készül, akkor vegye komolyan és tanuljon zeneelméletet és hangszert. (amivel a legtöbbre mehet az gitár és a zongora)

2010. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5 évig zongorázott,zenetagozatos az iskolában.

ha elmenne egy tévés tehetségkutatóba,akkor elindulnának a kapcsolatzok,és a felkérések..biztosan továbbjutna

szerintetek?

2010. dec. 4. 18:30
 6/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=vNWkZVobPDg


ilyesmi hangja van,csak egy picit felnőttesebb a hangja.

kb 15-16 nak hangzik

2010. dec. 4. 18:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hiába győzködzs minket, és linkelsz be egy videót, hogy 'ilyesmi hangja van', ez elég kevés ahhoz. hogy ítéletet mondjunk.
2010. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!