Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen a Gödör...

Szerintetek milyen a Gödör klub szilveszteri bulija? Alkoholt gondolom nem lehet bevinni, ott nagyon drága elkezdeni "alkoholizálni"?

Figyelt kérdés

Oda szeretnénk menni barátnőimmel, idén először mennénk ilyen fizetős helyre, és egyelőre a Gödör programja a legszimpatikusabb - ár/érték viszonyban. Esetleg, ha van valami egyéb hasznos ötletetek, azt is szívesen fogadom. (Ami nem ilyen elekronikus zene, mert azt nem szeressük :))

23/N


2010. dec. 7. 11:35
 1/2 anonim válasza:
mi is oda megyünk. még a dürer-kert és e között vacilláltunk, de aztán a gödör győzött. én is kíváncsi vagyok milyen lesz... az évközi koncertek ott eddig mindig jók voltak. alkoholizálni sztem is drága ott, mi előtte elintézzük, de aki ügyes, becsempészni sem lehetetlen (én kis laposüveget szoktam)
2010. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jó, hogy mondod, lapos üvegem nekem is van! :D
2010. dec. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!