Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy gitárom (Stagg L300)...

Van egy gitárom (Stagg L300) és egy erősítőm (Line 6 Spider III a 15 W-os). Már olyan közép szinten játszok. Ahhoz hogy szép hangja legyen mindenképpen új erősítő kell, vagy jó ha veszek hozzá egy multieffektet?

Figyelt kérdés
Szeretnék jobb hangzást kicsalni az erősítőből. A nyári szünetben veszek egy Cort TS-250-eset. Még szóba jöhet, hogy PC virtuális erősítőt vegyek.
2010. dec. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy jó hangja legyen a dolognak,ugye sokmmindentől függ:D egy Stagg gitárnak a legjobb erősítőn sem lesz jó hangja...:D már bocs...a multieffekt nem sok mindent old meg...azon kívül,főleg ha magadnak játszol,nincs értelme,mert nem használod ki...viszont a gitár az szép...:D ahhoz még dukál egy jó kis csöves erősejtő,azt jóvan:D:D nem am...én előbb ajánlom,hogy legyen új gitár,aztán erősítő,aztán effektezhetsz...addig nincs sok értelme.
2010. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem ennyi pénzért vehettél volna 1 Marshall MG15 FX et ami sokkal jobb.
2010. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja és sztem gyüjtsél még 1 kicsit 1 Cort Z-42 DBD re.

( [link]

2010. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

baze rosszat linkeltem:

[link]

2010. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

...

Na bocs,link is és a márka is rossz na szoval:

Cort EVL-Z4 BKS Ugyanannyiba kerül mint a TS 250 csak szerintem ennek dögösebb a külseje és jókat mondanak az EVL szériáról.Jutyubon nézz róla vidit szerintem nem sz@r.

2010. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit nevezünk középszintnek? :D Miket játszasz? És hogy? :D
2010. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Guns' mániás vagyok ezekből a Dont cry, civil war, november rain, patience, knockin on heavens door

ACDC: thunderstruck, high way to hell

Marilyn mansontól a sweet dreams

Metallica enter sandman...

még lehet van valami de szerintem ennyi elég =)

Ja és irtam hogy veszek egy Cort TS-250-et nekössetek bele a mostani gitáromba, tudom hogy nemjó.

2010. dec. 16. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, a közép szint relatív, de ha ennyi már közepes, akkor jóvagyok:D:D

amúgy, válaszolok a kérdésedre. Nekem van egy 20wattos erősítőm, meg egy 80. hozzá egy boss multieffektem. És hiába jó a multi, kicsi erősítőn nem jönnek ki a jó effektek.

2010. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!