Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Fresh együttes tagjai...

A Fresh együttes tagjai tényleg csak tátognak?

Figyelt kérdés
Már sok helyen hallottam, és még tényleg nem nagyon hallottam őket élőben énekelni. Állítólag volt egy rádióműsor, ahol kérték tőlük, hogy énekeljenek élőben, de nem voltak hajlandók.

2009. jan. 22. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenhonnan ezt hallani.Ráadásul a számaikban agyoneffektelik meg torzítják a hangokat,úgyhogy szerintem ez jóval több,mint pletyka...
2009. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ez igaz. Ők voltak a "sztárvendégek" egy gálaműsoron és előttem így szólt Viki: "két süket mikrofont légyszi"....

Én sem hittem volna de igen igaz...

2009. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát lehet benne valami!(elég bénák, már bocs!)TÖK JÓ KiS EGGYÜTES LEHETNE BELŐLÜK...CSAK HÁT KÉNE AZ A BiZONYOS HANGSZÍN!!!!
2009. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja amikor nálunk a városba volt koncert még el is b@aszták, legalább a szöveget tanulnák meg.A Viván is voltak egy pár hónapja, és ott is kérte tőlük egy éző, hogy légyszi énekeljenek valami aztán nem lehettt őket rávenni. Pedig annyii tehetség van, hát ennyit ér, hogy valaki jól néz ki(?)
2009. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes hasonló rágógumi együttes playbackel, csak aki süket az nem veszi észre, a hangjukat számítógéppel javítják ki, és ha megfigyelitek minden koncerten ugyanúgy éneklik a számokat mint a Cd-n, ezért nem adnak ki az ilyen együttesek Koncertalbumot, mint pl a rockegyüttesek... Műanyag az egész, csinált felkarolt sztárocskák, nem tudnak énekelni, szöveget írni dalt szerezni sem, de a média felkapja őket...
2009. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tátognak, és ami a legrosszabb:a saját hangjukra. Ha már playback, legalább keresnének valami jó hangú ismeretlent mint anno a Carpe Diem.
2012. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!