Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért vonták vissza Adam...

Miért vonták vissza Adam Lambert Take Two című CD-ének a forgalmazását?

Figyelt kérdés
Még pár hete kellett volna megjelennie, és a megjelenésének a napján meg is rendeltük, de két nap múlva visszamondták a rendelést, "mert a CD forgalmazása megszűnt". De miért? :S
2010. dec. 18. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hm ez biztos? Én úgy tudom még meg sem jelent. Pár hete,egész pontosan december 6.-án az akusztikus EP jelent meg,amit limitált kiadásban lehetett megrendelni a hivatalos oldalról,de most megint lehet rendelni.

Azt hallottam hogy a Take Two megjelenik ,de hogy már meg kellett volna? Hm utánanézek,hogy mi történt,mert most már engem is érdekel.

Viszont ajánlom ezt az oldalt : [link]

Nem tudom ,hogy ismered-e,de a legtájékozottabb magyar rajongói oldal. És ha már megjelent volna,vagy történt volna vele valami,akkor azt már tudnánk. De persze a szerkesztők sem tévedhetetlenek,csak eléggé meg lehet bízni az oldalban. Ebből gondolom,hogy már posztolták volna.


De amúgy semmi hír a Take Two-ról. De remélem kicsit pörgősebb lesz,mint a Take One.:)

2010. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!