Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beatles rajongók! Beatles...

Beatles rajongók! Beatles zarándokút?

Figyelt kérdés
Sok év után megint rám tört a Beatles mánia. Szunnyadt bennem egy kicsit, de megint felszínre tört. Tudom, hogy pénz kérdése, de gondolkodtatok már azon, hogy milyen jó lenne végigjárni a Liverpooli és Londoni helyszíneket? Nekem az egyik legnagyobb vágyam. Vagy csak én vagyok ennyire fan? :) 26/L
2010. dec. 19. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár éve bennem is ébredt egy ilyen gondolta, csak a Queen-nel, hogy bejárni Londont, hogy honnan indultak, hol koncerteztek, hol laktak, stb. Mostanában nem gondolkodtam ezen annyit, de egyszer mindenképp szeretnék elmenni, ha nem is konkrétan e miatt, de mondjuk útba ejteni ezeket a helyszíneket, ha már úgyis arra járok :) 19/F
2010. dec. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak hát nyilván nem olcsó mulatság. Azt kell kérni az új évre, hogy lehetőség legyen és akkor lesz :)
2010. dec. 22. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon régóta elakarok már jutni Londonba meg Liverpoolba:) jó lenne egy ilyen út:D megfogadtam ha sok pénzem lesz bejárok minden helyszínt ahol valamelyik tag meg is fordult:D
2011. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hideg is kirázott :) De olyan jó, hogy más is így van ezzel. El se hiszem. Nekem is "csak a pénz" az akadály de nincs olyan nap, hogy ne gondolnék rá, milyen jó lenne. lehet, hogy már nem aktuális a kérdésed és már megvalósítani az álmod :) ha nem, akkor sok sikert kívánok!
2012. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!