Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez tényleg igaz? :O (bővebben...

Ez tényleg igaz? :O (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

azt hallatom,ha valakinek nincs jó hangja,de sokat gyakorol akkor jobb hangja lesz... O.o ez igaz? mert én imádok énekelni,de sajnos nincs jó hangom :/ de bármit megtennék,hogy egyszer (nem most,majd 4-5 év múlva) énekelhessek nagyobb közönség előtt....bár gondolom ez nem igaz,de azért kíváncsi vagyok rá :D

13/L


2010. dec. 26. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs jó hangod, akkor annyira jó sosem lesz. Inkább mondjuk úgy, hogy a rosszból lehet elviselhetőt csinálni, szóval sok gyakorlással egy idő után talán már nem lesz hamis, de ha emellé csúnya a hangszíned/kicsi hangtartományban tudsz csak énekelni, akkor maximum a bikicsunáj mellett fognak mutogatni :/
2010. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ! :D
2010. dec. 26. 01:18
 3/6 anonim ***** válasza:

ha hamis a hangod, azon nem tudsz sokat javítani szerintem, mivel akkor az abszolút hallásoddal van a gond.

Ha szép, csak gyenge a hangod, azon viszont sokat javíthatsz gyakorlással. Tapasztalatból mondom:))

Anno kaptam egy kemoterápiát, utána teljesen tropa lett a hangom, ilyen fátyolos, pedig addig szép volt. Egyszer meguntam, és elkezdtem rengeteget énekelni. Eleinte nem erőltettem meg túlságosan, aztán viszont egyre többet és nehezebbeket is nótáltam:D Most már teljesen jó, ezt a számot például már lazán eléneklem:

http://www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts

pedig régen mire a végére értem, alig bírtam beszélni is. Ráadásul lett egy ilyen enyhén rekedtes árnyalata a hangomnak, tök jó:D:D

18/L

2010. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen!!

zenei suliba járok, és volt egy osztálytársam (szegény, nem tudom, hogy hogy került ide), aki nagyon nem tudott énekelni.. de rengetegett gyakorolt, és nagyon durván fejlődött a hangja!! :) szóval, ne add fel^^

2010. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként, mire célzol azzal, hogy "nincs jó hangom"?

hamis vagy csak halk?

2010. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!