Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő basszgitárnak jólenne?

Gitarhero kérdése:

Kezdő basszgitárnak jólenne?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2 éve gitározok, de ki szeretném próbálni a basszt is... valamennyit már tudok is.. az lenne a kérdésem, hogy kezdő bassznak jó lenne-e ez?

[link]


2010. dec. 26. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha már két éve gitározol,akkor tudd már eldönteni,hogy jó lenne e ez a gitár...meg netről ezt sztem senki nem mondja meg,plusz,30 ropiért jó gitárt ne várj...
2010. dec. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem odaírni, hogy akusztikuson... Csak azért mert most ennyim lenne és gyűjtögetni meg most nem tudnék... Ismerősömnek van 30k ért bassz gitárja és azt mondja, hogy attólmég, hogy olcsó nem biztos, hogy rossz is.
2010. dec. 26. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
de jó sem:D bocsesz...tényleg...30 ropogóért az a gitár sztem pozdorján kívül sok fát nem látott...persze nem tudom,én semmilyen gitárt nem vennék 100on alul,inkább spórolok rá.te tudod.
2010. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek megfelel az alapokat egy olcsó gitáron is tökéletesen minden gond nélkül meg lehet tanulni!!!!!
2010. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!