Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc együttesed/énekesed?

Ki a kedvenc együttesed/énekesed?

Figyelt kérdés
Voltál már a koncertjén? Milyen volt?
2010. dec. 27. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Adam Lambert,és igen ,voltam már a koncertjén,november 22-én Bécsben. Hihetetlen élmény volt. Senki nem énekel úgy élőben mint Adam,a hangja eszméletlen,és az egész személyisége megnyerő. Kedves volt és végig mosolygott. Számomra sokat jelentett az a koncert és azóta még jobban tisztelem és felnézek rá.


18/L

2010. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 FFDP ***** válasza:

Nine Inch Nails, Sonic Syndicate (régi), Deathstars, Rammstein, Celldweller, The Birthday Massacre, Dope Stars Inc. stb.

Amely koncerteken voltam ezekből azok mind többé - kevésbé fantasztikusak voltak :))

2010. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rammstein. Voltam, állat volt.
2010. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Evanescence, Nickelback, Hinder, Daughtry, Bon Jovi, Nirvana, Guns'n's roses, Three Days Grace... nem voltam még.

magyar: Jack Jack, Mester Tomi... mindkettőn voltam :)

2010. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ákos,Bonanza Banzai,Depeche Mode,Ultravox... nem voltam még,de szeretnék(bár bonanzára már nem megyek:D)
2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!