Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen hangszeren játszol és...

Milyen hangszeren játszol és miért azt választottad?

Figyelt kérdés

-milyen hangszer

-miért az

-mit érzel miközben játszol rajta

-mi motivál hogy újra és újra a kezedbe vedd és játsz?


2010. dec. 27. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

gitár

mert csak ugy :)

tök jó amikor érzed ,hogy sokkal több jó hang jön ki,amit te csinálsz.

mert jó érzéssel töld el,ahogy fogom,és játszok rajta :)

2010. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-cselló


-az énektanár vitt be elsős koromban a csellótanárhoz, mert azt mondta, hogy jó hallásom van, és csellózzak..


-mindent! egy szomorú, melankolikus darab közben néha úgy érzem, hogy a világ összes fájdalma az én vállamon van.. de egy gyors dalnál nagyon tudok "tombolni" :3


-eleinte nagyon küzdeni akartam, emiatt görcsössé váltam..

az etűdöket meg az ujjgyakorlatokat is utáltam, ezért nem gyakoroltam túl sokat. de mikor már átléptem egy bizonyos szintet, nagyon jó érzés volt, hogy végre TUDOK csellózni, és könnyebben megbirkózom a nehezebb darabokkal is.

egyébként, mostanában mindig kitűzök magam elé egy "céldarabot".

2010. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Trombita


először gitárt akartam, de a gitár tanár bunkó volt, és így a trombitát választottam(nem bántam meg;) )


egyszerűen szeretem, és megnyugtat, eltereli a gondolataimat a problémákról


járok 2 fúvószenekarba is, azok motiválnak a legjobban:)

2011. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na az jó ha élvezed.Én is próbáltam már megszólaltani,de tök nehéz és olyan furcsán kell belefújni :)

És ha citromot esznek elötted a koncerten,akkor véged :)

De az viszont tuti,h a tüdődet maradandóan károsítja.

2011. jan. 26. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért károsítaná?
2011. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egyáltalán nem károsítja, ugyanúgy fújod bele a levegőt mintha beszélnél, semmi extra, sőt, még javítja is a légzést
2011. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,valószínüleg rosszul tudtam.Most utána kérdeztem,meg a neten gyorsan rákerestem és nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.Akkor bocsánat a hamis infóért.Pedig eddig szentül meg voltam győződve hogy a több évtizedig folytatott napi gyakorlás,az a rengeteg préselés az a tüdőszövetet ill. az alveolusokat károsítja.Nem tudom h honnan hallottam-vettem.
2011. jan. 28. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azért valószínűleg még javul is a tüdőd. Mély levegőt szippantasz be, így növeled a tüdőd térfogatát.
2011. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!